ZEDOBSídlo kanceláře firmy
line
Místní menu domů
Konzervanty
Biologické
Biomax 5
Biomax GP
Bioprofit
Chemické
Kemisile 2000 plus
Lupro-Mix NC plus
Lupro-Grain
 
logo

WEB visit 

BIOPROFIT - Biologický přípravek pro konzervaci objemných a koncentrovaných krmiv.

Popis

prospekt Bioprofit je biologický konzervant píce a koncentrovaných krmiv, který obsahuje stabilizovanou směs bakterií mléčného a propionového kvašení. Bakterie mléčného kvašení produkují kyselinu mléčnou, která rychle konzervuje fermentované krmivo. Propionové bakterie produkují kyselinu propionovou, která účinně snižuje nebezpečí aerobní fermentace siláže na minimum.

Složení

Lactobacillus casei subsp. rhamnosus LC-705 (DSM 7061)
Propionibact erium freundreichii subsp. shermani JS (DSM 6067)

Dávkování
Všechny druhy píce:

Jedno balení o hmotnosti 20 g je určeno pro konzervaci 10-15 tun píce. V suchém stavu je aplikační dávka 2 gramy inokulantu na 1 tunu hmoty. Před aplikací rozmíchejte inokulant v takovém množství vody, které vyhovuje optimálnímu dávkování vašeho aplikátoru. Pro rovnoměrné ošetření silážované hmoty by nemělo být množství naředěného konzervačního roztoku nižší než 2 litry na 1 tunu píce. Aplikujte roztok rovnoměrně na řezanku přímo při sklizni píce anebo při jejím silážování.Výsledná aplikační dávka je minimálně 1 milión buněk konzervační kultury na 1 gram silážované píce (1 x 106 CFU/1 g píce).

Balení

Alufoliový sáček 20 g, hromadné balení 10 sáčků. Skladujte v chladném a suchém prostředí. Nenechávejte balení otevřené déle než po nezbytně nutnou dobu. Tento přípravek je pouze zdrojem mikroorganismů.


© Web design StaTom 2008, ICQ: 280343360, e-mail: stanislav.tomasek(zav)tiscali(tecka)cz